ثبت‌نام در کارگروه تولید محتوای پیمان شیرپور

من به عنوان فعال فرهنگی در تلاشم بتوانم همواره افرادی را در کنار هم جمع کنم که با کمک هم بتوانیم در وهله اول گفتمان مشترکی داشته باشیم و سپس در صورت تولید محتوا و خلق هنر در اوج رضایت قلبی از آنچیزی که عرضه میکنیم دفاع کنیم.
مشخصات شما

راه‌های ارتباطی با شما

لطفا شماره تماس خود و در صورت امکان شماره خطی که در شبکات اجتماعی هم فعال می‌باشد ثبت بفرمایید.

تجربیات کارهای فرهنگی هنری شما

قطعا دوست دارم در مورد دوره‌هایی که گذرانده‌اید برای من بنویسید. دوره‌های هنری یا فرهنگی که در این سال‌ها گذرانده‌اید. اگر هم دوره‌ای ندیدید ایرادی ندارد و این فیلدها را خالی رها کنید.

هدف شما

علاقه شما به مسائل فرهنگی هنری حتما دلایلی دارد. این دلایل هستند که باعث شکل گیری گروه‌ها و فعالیت‌های مشترک می‌شوند. برای من با زبان ساده و به دور از پیچیدگی از دلایل و اهداف خودت بنویسید.

در مورد من

من؛ پیمان شیرپور فارغ‌التحصیل رشتۀ مهندسی مکانیک با گرایش فیزیک صوت و دانش‌آموختۀ موسیقی و آهنگ‌سازی (خصوصاً نوازندگی پیانو) هستم و صداوَرزیِ تارهای صوتی (وکال کوچینگ) را در آلمان، تا مقام مربیگری آموزش دیده ام. همچنین تهیه‌کنندگی و کارگردانی اجراهای صوتی را در کارنامۀ هنری خودم دارم و بیش از ۱۴ سال است که در زمینۀ شناخت و پرورش صداهای متقارنِ گفتاری فعالیت دارم که بخشی از این سابقه را با چند سال کار و مطالعه در خارج از کشور و پژوهش در زمینۀ شناخت فیزیکی جنبه‌های تأثیرگذاری و تأثیرپذیری صدا و چرایی و چگونگی آن‌دو به‌ دست آورده ام و در این مدت، بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ آزمایش حنجره و تأثیر و تأثر آن را به انجام رسانیده‌ام. آثار منتشر شده‌ بنده: [۱] : آلبوم تک نوازی پیانو به نام جاده‌ای برای نرسیدن [۲] : آلبوم تک نوازی پیانو به نام تنها یک رویا [۳] : کتاب تالیفی به نام کارگردانی صدا و حدود 100 برنامه رادیویی و بیش از چند آلبوم باکلام به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده. از دیگر فعالیت‌های بنده کار بر روی موسیقی درمانی و همچنین کار بر روی تارهای صوتی بیماران و تاثیر بیماری برروی آن ها می باشد که مقالات آن در گوگل به زبان انگلیسی در دسترس می‌باشد.

علایق شما

هدف ما گردامدن آدم‌هاییست که دغدغه های مشترک دارند. موسیقی و سینما و تئاتر و گویندگی همه یکیست. همه صحبت از یک اتفاق دارند. و آن کیفیت و در لحظه بودن است. در یک خط علایق خود را از بین گویندگی، نویسندگی، نمایش نامه خوانی، اجرای تصویری، اجرای تئاتر بنویسید.

نویسنده مورد علاقه

در هنر فقط علاقه مهم نیست. مهم تمرین و پشتکار هم هست. نمی شود مثلا گوینده بود و کتاب نخواند. نمی شود نوازنده بود و کتاب نخواند. نام دو نویسنده مورد علاقه خودت را برایم بنویسید.

کلام آخر

فعالیت‌های ما جنبه تولید محتوا دارند. سعی من آماده کردن بستری برای همفکری تا تولید است. گاه در مورد یک فیلم گفتگو می‌شود و گاه از یک موضوع نقدی تولید می‌شود. اگر به دنبال شغل به عنوان درامد هستید قطعا گروه ما جای مناسبی برای تولید و دیده شدن است اما ما هیچ گونه درامدی مستقیما نه از شما خواهیم گرفت و نه درامدی برای شما ایجاد خواهیم کرد. ما یک بنگاه کاریابی یا یک شرکت پروژه محور نیستیم؛ ما یک تیم هستیم که شما هم می توانید جزئی از آن باشید برای تفکر و بازتولید فرهنگ و هنر.
در کدام فعالیت امکان حضور دارید؟
زمانبندی در آینده اعلام میشود و این سوال فقط جنبه امکان حضور و علاقه میباشد.